Nie jestem mistrzynią prowadzenia konta na Instagramie. Często zapominam o regularnym dodawaniu zdjęć, jeszcze częściej nie mam pomysłu na to, co mogłabym tam zamieścić. Pewnie dlatego z fascynacją śledzę ludzi, którzy potrafią publikować fantastyczne zdjęcia, robić to regularnie i tworzyć ciekawe wpisy. 6 kont na Instagramie, które musisz obserwować.

To lista tych kont, które z przyjemnością obserwuję i zarazem takich, które powinny spodobać się wszystkim, którzy nie traktują Instagrama, jako albumu do byle-jakich zdjęć. Patent z podnoszeniem zainteresowanie kontem poprzez publikowanie zdjęć i filmików zwierząt nie jest mi obcy. Tylko, że nie każdy robi to w tak fajny sposób, jak autorzy dwóch kont z mojej listy. Jeśli nie śledzicie jeszcze Ollie Vue The 3 Legged Golden i Wally and Molly – koniecznie zacznijcie!

 

 

 

Fotografowanie jedzenia to sztuka. Podejmuje się jej wiele osób, ale Nora Eisermann i Laura Muthesius z Our Food Stories są w tym fenomenalne! Ich zdjęcia zawsze mają fantastyczny klimat przypominający mi Alicję w Krainie Czarów albo sielskie, wiejskie życie, jak z obrazków sprzed wieków.

 

 

Lubicie śledzić konta konkretnych instytucji, firm? Ja nie śledzę takich dużo, bo najczęściej są bardzo monotematyczne, mało spersonalizowane, przez co nudne. Wyjątkiem jest konto Airbnb, które za każdym razem przypomina mi, że podróżować w dobrym stylu można bez zatrzymywania się w drogich hotelach!

 

 

Dwa ostatnie należą do osób, które z tworzenia swojego konta na Instagramie czerpią mnóstwo frajdy i traktuje je, jako mini portfolio będące ich wizytówką. NewYorkCity to konto podróżującej po świecie Liz, a Roxy Moure to z kolei studentka (albo do niedawna nią była), której konto w okolicach wakacji zyskało olbrzymią popularność dzięki wsparciu samego Instagrama. Dziewczyny robią fantastyczne zdjęcia pokazujące proste rzeczy, zwykłe miejsca, w sposób niezwykły.

 

 

 


Myślicie, że o kimś zapomniałam? Dajcie znać w komentarzu!

Podobne Posty