Posiadacze złotych abonamentów Xbox Live otrzymają w grudniu za darmo nie cztery, a aż pięć gier! Trzy spośród nich to tytuły na x360, ale dzięki uruchomionej w listopadzie wstecznej kompatybilności, będą działać także na Xbox One. Przyjrzyjmy się zatem poszczególnym tytułom.

Na Xbox One, od 1 do 31 grudnia dostępna będzie premierowo gra The Incredible Adventures of Van Helsing. To gra RPG z elementami akcji (lub na odwrót, jak kto woli), z widokiem z góry, co może nasuwać skojarzenia z Diablo. Od 16 grudnia do 15 stycznia dostępny będzie Thief, czyli pierwszoosobowa skradanka będąca współczesną próbą powrotu na tron niegdysiejszego króla gatunku.

A jak sytuacja przedstawia się na Xbox 360? od 1 do 15 grudnia pogramy w Castlestorm, czyli grę z gatunku tower defense w sympatycznej, kolorowej oprawie. Z kolei w drugiej połowie miesiąca, od 16 do 31 grudnia dostępne będą wyjątkowo dwa tytuły. Pierwszy to Sacred 3, czyli hack ‚n’ slash w średniowiecznym świecie fantasy z trybem kooperacji do czterech graczy. Drugim będzie Operation Flashpoint: Dragon Rising, czyli nieco poważniejsze i bardziej „symulacyjne” spojrzenie na współczesne pole bitwy.

2015.11.24 - nius

Zaproponowany zestaw może być nieco rozczarowujący, zwłaszcza na tle poprzednich miesięcy, podczas których Microsoft dostarczał naprawdę świetne tytuły. Kręcić nosem mogą przede wszystkim regularni goldowicze, bo aż dwa tytuły ukazały się już wcześniej w ramach Games with Gold: Thief w wersji na X360 i Castlestorm w wersji Definitive Edition na Xbox One. Ale, jak to mawiają: darowanemu koniowi… A więc bierzemy pady w dłoń i mamy nadzieję, że styczeń przyniesie większe niespodzianki.

Podobne Posty