Październik w xboksowym Games with Gold prezentuje się bardzo przyjemnie, chociaż posiadacze obu konsoli tj. zarówno Xboksa 360 jak i Xboksa One, mogą być ofertą nieco rozczarowani.

Na Xbox One, od 1 do 31 października na pobranie czeka Valiant Hearts: The Great War – ciekawa przygodówka o unikalnym stylu graficznym, przedstawiająca I Wojnę Światową w bardzo unikalny sposób. Od 16 października do 15 listopada za darmo pobrać będzie można cały pierwszy sezon niezwykle popularnej przygodówki – The Walking Dead. Ponadto, do 15 października nadal dostępny jest Tomb Raider: Definitive Edition.

Na Xbox 360 sytuacja przedstawia się nieco gorzej. Od 1 do 15 października dostępny jest Metal Gear Solid V: Ground Zeroes – który jeszcze w sierpniu udostępniono w ramach Games with Gold na Xbox One. Z kolei od 16 do 31 października dostępna jest dokładnie ta sama pozycja, co na Xbox One – czyli pierwszy sezon The Walking Dead.

gwgoctober

Warto przypomnieć, że na listopad zapowiedziana jest kolejna aktualizacja dashboardu Xboksa One, a wraz z nią uruchomiona ma zostać publicznie wsteczna kompatybilność z X360. Jednocześnie, wszystkie gry publikowane od tego miesiąca w Games with Gold na X360 mają być także kompatybilne i działać na Xbox One. Sytuacje takie jak ta powyżej, kiedy tytuły się powtarzają, nie powinny się więc już więcej zdarzyć.

Podobne Posty