Sierpniowy zestaw Games with Gold przedstawia się bardzo solidnie. Na Xbox One, od 1 do 31 sierpnia pobrać można Metal Gear Solid V: Ground Zeroes, czyli samodzielny prolog do mającego ukazać się już 1 września, wielce wyczekiwanego The Phantom Pain. Natomiast od 16 sierpnia do 15 września dostępne będzie także How to Survive: Storm Warning Edition.

Z kolei właściciele Xboksów 360 mogą w sierpniu zapoznać się z obydwiema grami z serii Metro. Od 1 do 15 sierpnia dostępna jest pierwsza część gry, czyli Metro 2033, a od 16 do 31 sierpnia jej sequel, Metro: Last Light. Ucieszyłbym się gdyby nie fakt, że obie gry zostały fantastycznie zremasterowane na nową generację konsol i właśnie w tych wersjach figurują na mojej liście gier „do zaliczenia”.

2015.08.03 - nius

Nie zapominajmy także, że już za dwa dni zaczynają się targi Gamescom w Kolonii, czyli największe europejskie święto graczy. Osobiście najbardziej nie mogę doczekać się pierwszego pokazu Mafii 3, która została ujawniona kilka dni temu. Ponadto ciekaw jestem, jak wypadnie Microsoft po bardzo solidnej konferencji na tegorocznym E3. Swoimi wrażeniami podzielę się tutaj niebawem!

Podobne Posty