Games with Gold na styczeń

Po nieco mało emocjonującym grudniu, Microsoft znów wraca do formy prezentując ciekawy zestaw gier, które zostaną udostępnione w styczniu w ramach Games with Gold. Posiadacze złotych abonamentów dostaną jak zwykle cztery nowe tytuły, w tym dwa na Xbox One, dwa na Xbox 360.

Na Xbox One, od 1 do 31 stycznia dostępny będzie Killer Instinct: Season 1 Ultra Edition, czyli kompletna wersja pierwszego sezonu bijatyki dostępnej na razie jedynie na konsoli Microsoftu. Z kolei od 16 stycznia do 15 lutego udostępniona zostanie premierowa gra Zheros, czyli sympatyczna kooperacyjna rąbanka w której kreskówkowe postaci stają w szranki z hordą nikczemnych robotów.

Na Xbox 360 miesiąc otwiera kolejny prezent od Codemasters w postaci DiRT Showdown. Ta bardzo dobra i niedoceniona samochodówka, przywołująca na myśl ducha Destruction Derby czy serii Flatout, dostępna będzie od 1 do 15 stycznia. W drugiej połowie miesiąca, od 16 do 31 stycznia zagrać będzie można w Deus Ex: Human Revolution, czyli znakomitą odsłonę kultowej serii futurystycznego RPG.

Przypominamy, że oczywiście w gry z X360 będzie można zagrać także na Xbox One dzięki implementacji funkcji wstecznej kompatybilności, o której szerzej TUTAJ.

2015.12.30 - nius