Games with Gold na styczeń

Znamy już gry, które otworzą nowy 2017 rok z Games with Gold! Posiadacze konsol Xbox One i Xbox 360 i złotych abonamentów Xbox Live otrzymają cztery kolejne gry za darmo. Grudzień był pod tym względem całkiem obfity, przyjrzyjmy się kolejnemu miesiącowi.

Na Xbox One, od 1 do 31 stycznia, dostępny będzie World of Van Helsing: Deathtrap. Premierowy tytuł będący mieszanką gry typu tower defense i RPG. Nie dla mnie, dlatego przyjrzyjmy się kolejnemu tytułowi: od 16 stycznia do 15 lutego pobrać będzie można Killer Instinct Season 2 Ultra Edition. Zawartość drugiego sezonu tej popularnej bijatyki to m.in. 8 nowych postaci i dodatkowe lokacje. Warto przypomnieć, że dokładnie rok temu udostępniono sezon pierwszy.

Na Xbox 360, od 1 do 15 stycznia, pobrać będzie można The Cave. To naprawdę świetna, nieco niedoceniona gra od twórcy legendarnych przygodówek Maniac Mansion i Monkey Island, Rona Gilberta. Warto dać jej szansę, tym bardziej że to m.in. od wyboru postaci zależeć będzie, jak przebiegnie fabuła gry. Od 16 do 31 stycznia zaś udostępniona zostanie jedna z najlepszych współczesnych dwuwymiarowych platformówek: Rayman Origins. Oczywiście obie gry z X360 zadziałają także na Xbox One, dzięki wstecznej kompatybilności.