Małgorzata Kożuchowska to jedna z nielicznych aktorek, którym odejście z serialowego tasiemca nie zaszkodziło w rozwoju kariery. Aktorka, która przez lata wcielała się w postać Hanki Mostowiak, cieszy się wielką sympatią widzów, a dzięki temu chyba nie może narzeka na brak ciekawych propozycji zawodowych. W listopadzie rozpocznie zdjęcia do nowego serialu, w którym zagra główną rolę. Ma szansę uratować serialową oglądalność stacji, która poszukuje idealnego scenariusza i aktorów gotowych wykreować nową, polską hitową produkcję telewizyjną.

Po zakończeniu Prawa Agaty, gdzie Kożuchowska mogła pochwalić się rolą drugoplanową, stacja TVN rozpoczyna pracę nad serialem Druga Szansa. Produkcja, której nazwa może jeszcze ulec zmianie, ma trafić na małe ekrany wiosną 2016 roku, a do obsady, poza Kożuchowską, dołączył Artur Żmijewski, któremu też udało się bezpiecznie opuścić tasiemca, Maja Ostaszewska, Magdalena Boczarska, Tamara Arciuch i Bartosz Świderski.

Druga Szansa będzie serialem obyczajowym opowiadającym o losach agentki gwiazd, w tej roli zobaczymy właśnie Kożuchowską, która znalazła się pod zawodową ścianą. Za produkcję serialu będzie odpowiadała Dorota Kośmicka-Gacke, która lata temu przyczyniła się do sukcesu Niani i kultowego serialu stacji TVN, Kasia i Tomek. Czy to będzie nowy, wielki przebój TVNu? Kożuchowska z pewnością będzie mocą napędową dla tego serialu, chociaż ja nie potrafię sobie wyobrazić aktorki w roli agentki gwiazd…

AF