Noah Wyle wraca na mały ekran! To jeden z nielicznych serialowych aktorów, których poczynania zawodowe staram się śledzić, i w miarę możliwości, oglądać to, w czym gra. Poznałam go dzięki ER, dałam mu szansę w Falling Skies, a teraz wszystko wskazuje na to, że urzeknie mnie w Perfect Citizen. To nowy serial stacji CBS, w którym jedną z głównych ról zagra właśnie Noah.

Nigdy nie ukrywałam, że to właśnie dla Noah do końca oglądałam Falling Skies, bo serial w ostatnich dwóch sezonach zaczął skręcać w bardzo niefajnym kierunku. Teraz Wyle dostał rolę w dramacie sądowym, a te klimaty są mi nieco bliższe niż kosmici i nadprzyrodzone moce w Bibliotekarzach.

Scenariusz do Perfect Citizen napisał Craig Turk

Dlaczego to takie ważne? Facet ma na koncie kilka ciekawych tytułów, m.in. Prywatną Praktykę z aktorami znanymi z Chirurgów, czy Żonę Idealną. Na tej podstawie stwierdzam, że Noah rzeczywiście zagra w dramacie sądowym, a nie dramacie sądowym rozgrywającym się za 200 lat na Marsie. A odnosiłam już wrażenie, że w rzeczywistości się nie odnajduje…

O serialu wiadomo tyle, że Noah wcieli się w rolę radcy prawnego w dużej bostońskiej firmie, co będzie początkiem jego nowej drogi zawodowej. Starą spaliła międzynarodowa afera, w wyniku której część Amerykanów uznała go za zdrajcę, a część za bohatera narodowego. Ot tak wyjaśnia się, przynajmniej pozornie, tytuł serialu.

W lutym poinformowano, że w jedną z serialowych ról wcieli się Lenny Platt. Felix, bo to właśnie tak będzie się nazywał w serialu, to taki biurowy cwaniaczek, pewny siebie i niezwykle inteligentny.

Będąc na etapie zwariowania na punkcie Billions poczułam, że mogłabym się wkręcić w Perfect Citizen. Pytanie tylko, kiedy wypuszczą pilot, nad którym chyba jeszcze nie zaczęli nawet pracować.

Podobne Posty