Sony Pictures i Marvel Studios podali wczoraj do publicznej wiadomości nazwisko aktora, który wcieli się w postać Spider-Mana w najnowszej produkcji Captain America: Civil War i zapowiadanej na 2017 roku nowej produkcji ze Spider-Manem w roli głównej. Ogłoszenie wywołało sporą burze głównie w amerykańskich mediach, bo nowy aktor jest naprawdę świeżą krwią i wielu już zachodzi w głowę, czy aby na pewno da sobie radę.

Po intensywnych castingach, miesiącach poszukiwań i wielu przesłuchaniach rola kultowej postaci człowieka-pająka przypadł 19-letniemu Tomowi Hollandowi, znanemu głównie z filmu Niemożliwe i występów na deskach brytyjskiego teatru. Na instagramowym profilu aktora można znaleźć kilka filmików pokazujących, że w akrobacjach nie jest wcale taki zły. Może więc jednak sobie poradzi?

O tym, że Marvel stawia na nastoletniego Spider-Mana było wiadomo już od dawna. W oficjalnym oświadczeniu napisano, że Holland zachwycił swoją grą we wcześniejszych produkcjach oraz w trakcie przesłuchań i zdjęć próbnych.

Podobne Posty