Rok 2013 to była niezła jazda bez trzymanki. Miesiąc po ostatnim egzaminie maturalnym wyprawa do płonącej w słońcu Pragi, żeby porozmawiać z Paramore o wówczas świeżej płycie Paramore. A pod koniec września ponowna wizyta na ich koncercie, ale tym razem w Londynie i nieplanowane wcześniej spotkanie z zespołem. Bardzo wiele się wtedy działo – prywatnie i zawodowo. Po dwóch i pół roku Paramore oficjalnie zamykają okres promocji płyty Paramore i publicznie przyznają, że są gotowi rozpocząć prace nad kolejnym krążkiem.

Odłóżmy na chwilę na bok to, że takie same słowa padły z ich ust już w 2013 roku, kiedy jesienią wyruszając w trasę po Stanach Zjednoczonych zapewniali, że kilka utworów chcą napisać w tour busie, a podczas Monumentour informowali, że nowe piosenki ich nie satysfakcjonują. Nic dziwnego. Przed nimi ciężki czas, bo Paramore podniosło poprzeczkę bardzo wysoko. Nowego krążka przed 2017 się nie spodziewam, dlatego tym bardziej cieszę się, że z ery self-titled album zostało mi kilka gadżetów, które mogę oddać w nowe ręce!

Bez tytułu

Startujące właśnie rozdanie odbywa się także na fan page’u paramore-music.com i jest przeznaczone dla fanów Paramore mieszkających w Europie. Drugie rozdanie – międzynarodowe – odbędzie się na fan page’u paramore-music.com 27 maja. Zasady udziału w naszym rozdaniu są banalne. Powodzenia!

Aby wziąć udział należy polubić medleyland.plparamore-music.com, udostępnić oraz polubić nagranie video przedstawiające nagrody i w komentarzu pod nagraniem video zostawić swój adres e-mail, żebyśmy mogli skontaktować się ze zwycięzcą. Osoba, do której powędruje zestaw zostanie wybrana losowo spośród wszystkich, którzy spełnią powyższe warunki. Rozdanie zamykamy 24 maja o godzinie 21:00.

Podobne Posty