Jedna z najpopularniejszych vlogerek świata, Zoe Sugg zamierza przypieczętować swoją obecność w roli pisarki. Urocza i zabawna Brytyjka napisała już jedenaście rozdziałów dalszej części przygód opisywanych w powieści Girl Online. Tym razem Zoella postanowiła osobiście zadbać o zawartość książki, a nie posiłkować się autorem widmo, którym w przypadku Girl Online była Siobhan Curham.

W jednym z najnowszych vlogów początkująca pisarka poinformowała swoich widzów, że w przypadku Girl Online 2, taki roboczy tytuł nosi nowa część powieści, pomocą służy jej tylko wydawca, Amy Alward. Kontrowersje wokół pomocy Curham pojawiły się już po wydaniu książki, kiedy okazało się, że 78 000 egzemplarzy zakupiono w pierwszym tygodniu sprzedaży. Sugg, z tradycyjną dla siebie otwartością i uroczym akcentem przyznała, że pomysł na bohaterów i charakter książki należy do niej, ale potrzebowała pomocy kogoś doświadczonego.

Premierę drugiej powieści Zoelli zapowiedziano na końcówkę 2015 roku. Chyba nie ma wątpliwości, że 8 milionów subskrybentów na YouTube pomoże pobić rekord uzyskany przez pierwsze wydawnictwo.

facebook

Podobne Posty