Lacey Sturm zapowiada nową książkę o znajdywaniu prawdziwej miłości

Była już wokalistka zespołu Flyleaf pełną parą wraca do artystycznego świata. Po dłuższym okresie nieobecności na większych scenach, koncertowaniu z zespołami chrześcijańskimi i oddawaniu się roli matki zadecydowała, że rok 2016 upłynie jej pod znakiem premier.

Wydana na początku lutego płyta Life Screams, której recenzję znajdziecie tutaj, to dopiero pierwszy projekt, który w tym roku Lacey zaprezentuje fanom. Drugi nosi tytuł The Mystery: Finding True Love in a World of Broken Lovers i ukaże się 4 października. Nie jest to nowa płyta, a druga książka jej autorstwa. Pierwsza zatytułowana The Reason: How I Discovered a Life Worth Living ukazała się w październiku 2014 roku, a więcej na jej temat znajdziecie tutaj.

Trudno powiedzieć, czy The Mystery, z resztą podobnie, jak The Reason, to bardziej powieść, nowela czy jednak autobiografia. Najprościej będzie uznać je za autobiografie-motywacyjne, których założeniem jest uświadomienie czytelnikowi, że dróg bez wyjścia nie ma, a sensem życia jest odnalezienie swojej drogi do Chrystusa. W nowej książce Sturm, jako matka dwójki synów i szczęśliwa żona, chce udowodnić, że

nie ma łatwej, prostej i niewymagającej miłości, ale o każdą miłość warto, trzeba i należy walczyć.

Lacey pomaga kobietom odkryć zachowania niszczące ich związki, stworzyć wizję prawdziwej, poruszającej serce miłości i znaleźć odpowiedź na pytanie, jak wyleczyć się z ran odniesionych w poprzednich związkach.

Dla wszystkich poszukujących zdrowego, szczęśliwego związku w naszym sztucznym świecie, The Mystery jest drogowskazem wskazującym drogę do miłości, do jakiej zostaliśmy stworzeni.

Lektura myślę, że raczej dla osób, które przeczytały The Reason i polubiły bardzo przyjacielski, koleżeński sposób narracji prowadzony przez Lacey. Czy są to książki, które rzeczywiście potrafią zmotywować i zmienić myślenie, nie wiem. Na pewno można dzięki nim zastanowić się nad kilkoma sprawami, porównać swoje podejście i doświadczenia z doświadczeniami autorki. A to chyba dobry powód, żeby chociaż spróbować je przeczytać…